Сьогодні багато представників українського бізнесу цікавляться можливістю відкрити власну справу за кордоном. Одні шукають шляхи розширення ринків збуту, другі прагнуть захистити власний капітал і підприємства від рейдерських захоплень. Не секрет, що легальна робота в Польщі або будь-який іншій країні Євросоюзу дозволяє заробити набагато більше, ніж удома. Однак адаптувати свою діяльність до законодавства чужої країни досить складно. У цій ситуації правова підтримка, яка надається компанією UkrEuroLex юридичним особам та ФОП, – запорука успішної роботи за кордоном.

Наші досвідчені юристи допоможуть вам вибрати оптимальну форму підприємницької діяльності, відкрити підприємство за кордоном або купити вже готову фірму, візьмуть на себе оформлення господарської діяльності в будь-якій європейській державі.

Однією з найбільш затребуваних послуг UkrEuroLex є реєстрація компанії в Польщі, яка не тільки територіально близька, але й зрозуміла українцям, тому там нескладно створювати свою справу «з нуля». Іноземні резиденти в цій країні мають право займатися будь-яким законним бізнесом.


Фахівці нашої компанії надають своїм клієнтам будь-які послуги, пов’язані з легалізацією підприємництва за кордоном, у тому числі:

  • реєстрація створеної компанії в державних органах, отримання різних ліцензій, якщо вони необхідні;
  • представлення інтересів клієнтів у переговорах з партнерами;
  • ведення підприємницької діяльності дистанційно;
  • дотримання правових норм працевлаштування за кордоном громадян України;
  • бухгалтерський супровід, що включає ведення звітності відповідно до національних норм, допомога у відкритті банківських рахунків, внесення уставного капіталу від імені засновників.

Ми готові допомогти вам у написанні бізнес-планів, статутів та установчих договорів. Консультації наших професіоналів допоможуть підприємцям отримати достовірну інформацію про фірму, яку планують придбати, зорієнтуватися в нюансах оподаткування за кордоном, домогтися виділення субсидій під інвестиційні проекти.

Якщо ви плануєте не тільки відкрити свою справу за межами України, а й запрошувати на роботу співвітчизників, потрібно віддавати собі звіт у тому, що для багатьох робіта за кордоном без знання мови може викликати певні труднощі.

Уклавши офіційний договір з юристами й адвокатами компанії UkrEuroLex, ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, ефективний захист у будь-яких спірних ситуаціях, представництво в судових інстанціях, інформаційну підтримку при оформленні дозволів на роботу за кордоном за контрактом або дозволу на проживання.

Наша компанія об’єднує фахівців, які багато років працюють у різних напрямках права. Звернувшись до нас, ви уникнете або зведете до мінімуму різні ризики, які неминуче виникають при веденні господарської діяльності в чужій державі. Довірте нам свої проблеми, щоб повністю присвятити себе розвитку нового бізнесу за кордоном.


Отримайте кваліфіковану безкоштовну консультацію адвоката/юриста

зателефонувавши за номером +38 (0432) 52-60-09, +38 (096) 786-38-10 або заповніть форму