Незалежно від сфери діяльності – виробництва, торгівлі або надання послуг, – будь-який бізнес потребує якісної правової підтримки. Особливо актуально це в умовах, коли законодавча база в Україні поки ще далека від досконалості, і корупцію в середовищі чиновників всіх рангів ми тільки долаємо. Фахівці UkrEuroLeх ведуть правову підтримку як роботи за кордоном по контракту, так і юридичних осіб та ФОП в Україні. У разі необхідності ми відстоюємо інтереси клієнта в залі суду.

Кваліфіковані юристи – надійний захист ваших інтересів!


Перелік послуг включає в себе:

 • Висновки науково-педагогічних працівників
  Часто для того, щоб захистити інтереси клієнта, потрібен висновок профільного фахівця. Швидко отримати необхідний документ, оформлений згідно з усіма вимогам, допоможуть юристи UkrEuroLeх.
 • Виклик і виїзд адвоката в офіс
  Не завжди є можливість відвідати наш офіс, але це не є проблемою. Наші фахівці прибудуть за викликом у ваш офіс настільки швидко, наскільки це можливо. Не вагайтесь – жоден виклик ми не залишимо без уваги.
 • Повний юридичний супровід господарської діяльності
  У більшості випадків господарська діяльність вимагає правової підтримки. Ми надамо таку підтримку на будь-якому етапі.
 • Реєстрація та припинення реєстрації суб’єктів господарської діяльності
  Правильно складений і оформлений пакет документів гарантує, що реєстрація пройде без зволікань і бюрократичної тяганини. Скористайтеся нашими послугами – і ви здивуєтеся, наскільки швидко можна зареєструвати суб’єкт господарської діяльності. Це ж справедливо по відношенню до припинення реєстрації. Ліквідувати суб’єкт згідно правової бази і виключити неприємні сюрпризи в майбутньому ви зможете за допомогою наших експертів.
 • Розробка і супровід процесу укладення та виконання договорів будь-якої складності
  Правильно складений договір, який відстоює інтереси всіх сторін – страховка від неприємних ексцесів, які можуть статися з кожним суб’єктом господарської діяльності. Багата практика дозволяє нам врахувати всі нюанси, які будуть враховані при складанні документа. Експерти UkrEuroLeх нададуть правову підтримку на будь-якому етапі: від участі в попередніх переговорах до реєстрації договору у нотаріуса. Неодмінна умова – контроль за виконанням всіх пунктів.
 • Розробка локальних актів
  Будь-який документ, навіть призначений для внутрішнього використання, важливо скласти юридично грамотно. Неважливо, що це буде: колективний договір, посадова інструкція або розпорядження керівництва – будь-який нормативний акт наші фахівці складуть не тільки правильно, але й швидко.
 • Представництво інтересів
  Хто зможе краще захистити ваші інтереси в судових, фіскальних або правоохоронних органах, ніж досвідчений адвокат? Неважливо, яку проблему потрібно вирішити, фахівцям UkrEuroLeх під силу будь-яка.
 • Усні та письмові юридичні консультації
  Навіть якщо вам потрібна разова консультація, ми готові прийти на допомогу. Консультації будь-якої складності – від усного роз’яснення правових норм до письмових висновків щодо аспектів ситуації, що склалася.
 • Адвокатський висновок
  Якщо потрібна експертна оцінка в письмовій формі, ми готові надати такий документ. Неважливо, цікавить вас легальна робота в Польщі або ви збираєтеся вести діяльність на території України: документ буде складений відповідно до вимог інстанції, в яку його необхідно надати.

Якісна юридична підтримка під час роботи за кордоном або ведення господарської діяльності в Україні – ваша перестраховка від неприємних сюрпризів. Виникли проблеми в правовому полі? Зв’яжіться з нашими експертами – ми вирішимо будь-яку!


Отримайте кваліфіковану безкоштовну консультацію адвоката/юриста

зателефонувавши за номером +38 (0432) 52-60-09, +38 (096) 786-38-10 або заповніть форму