Непроста економічна ситуація на Україні, змушує жителів країни шукати дохід в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. А як раз в Польщі, ситуація абсолютно протилежна. Брак трудових ресурсів, призвела до того, що для роботи на багатьох підприємствах доводиться набирати штат із співробітників, які проживають за кордоном.
Але, як і в будь-якій сфері, існують підводні камені, які ускладнюють життя. Для гарантовано успішного підбору як персоналу – роботодавцем так і навпаки, варто вибирати кваліфікованих помічників.
Вакансії в Польщі досить-таки різноманітні, оплата праці, як і в будь-якій країні, залежить від кваліфікації працівника. Але як багато хто вже знає різноманітність у виборі напрямку для будь-якої кваліфікації цілком пристойне. Токарі, водії категорії Д-Е, швачки, зварювальники, автомеханіки, будівельні спеціальності, працівники на кухню досить затребувані.

Вибір вакансій від перевірених роботодавців Польщі

Щоб не бути обдуреними в своїх очікуваннях, щодо оплати праці, графіка, можливістю недорогого проживання та інших питаннях, варто ретельно вибирати роботодавця в Польщі.
Рівень соціального захисту для людей, які влаштувалися на роботу в цій країні, вже досить високий. Беручи на роботу, роботодавець прагне захистити як себе, так і здобувача в плані законодавчих моментів. Дозвіл на роботу, віза, все оформляється згідно закону. Заробітна плата в порівнянні з оплатою праці в Україні, значно виграє в порівнянні. Кваліфіковані співробітники, можуть заробляти більше 50 000 гривень в місяць. Чому відбувається подібне – це теж не секрет, поляки мають можливість, працевлаштуватися в ще більш розвинених країнах ЄС. Де їх дохід істотно перевищить цифри оплати українських претендентів. Подібний кругообіг цілком влаштовує громадян України, які завдяки цьому мають шанс суттєво поправити своє фінансове становище.

Які вакансії в Польщі найбільш затребувані

В даний час, досить підвищився попит на фахівців інтелектуальних напрямків, Ай Ті сфера, яка розвивається досить стрімко, потребує кваліфікованих кадрів. Так що все, що стосується комп’ютерної сфери, користується великим попитом, і дозвіл на отримання фахівців володіють знаннями і досвідом в даній сфері, запрошують вже без перевірки наявності таких в країні. Тобто система більш проста.
Для жінок, які не мають високої кваліфікації, велика кількість вакансій пов’язаних з сільськогосподарськими роботами, в сфері обслуговування, прибиральниці, покоївки, швачки. Для чоловіків з таким же рівнем кваліфікації, попит на запропоновані вакансії вантажників, водіїв, майстрів з виготовлення пластикових вікон.
За – великим рахунком, кожен може знайти собі сферу зайнятості за своєю спеціалізацією, а так само гідну оплату за свою працю.

Столяр (сборка мебели на яхтах)
$620-800 в місяць

Пол, вік: Мужчины до 50

Досвід роботи: мин. 1 год

Вимоги: знание польского- понимать.

Умови роботи: рабочий день Пн-Сб по 10 часов (240 часов) Работа заключается в производстве мебели на яхте из фанеры, с последующим ламинированием её шпоном из разных ценных пород деревьев. Также столяра занимаются укладкой деревянных полов на палубе.

Харчування і житло: жилье - 350 злотых, питание за свой счет

Залишити заявку
Сантехник
$620-700 в місяць

Пол, вік: Мужчины до 60

Досвід роботи: мин. 3 года

Вимоги: знание польского- понимать.

Умови роботи: Условия: - работа посменная пн-сб по 10 часов, бывает и ночью - работа в помещении (бывает холодно) - нужна спец одежда, высчитывается с зарплаты 200 злотых

Харчування і житло: жилье бесплатно, питание за свой счет.

Залишити заявку
Автомеханик на яхтах
$620-700 в місяць

Пол, вік: Мужчины до 60

Досвід роботи: мин. 3 года

Вимоги: знание польского- понимать.

Умови роботи: Условия: - работа посменная пн-сб по 10 часов, бывает и ночью - работа в помещении (бывает холодно) - нужна спец одежда, высчитывается с зарплаты 200 злотых

Харчування і житло: жилье бесплатно, питание за свой счет.

Залишити заявку
Маляр-штукатур
$600-650 в місяць

Пол, вік: Мужчины до 55

Досвід роботи: мин. 1 год

Вимоги: знание польского- понимать.

Умови роботи: работа в помещении и на свежем воздухе - график: пн-пт – 10 часов или больше, сбб 6-7 часов Один перерыв – 30 мин-считается как рабочее время

Харчування і житло: жилье бесплатно – максимально 5 км от места работы (около 40 минут на трамвае – проездной 100 злотых ) Питание за свой счет.

Залишити заявку
Производство спойлеров
$500-700 в місяць

Пол, вік: Мужчины и женщины до 45

Досвід роботи: нет

Вимоги: Первое время работа по 8 часов, после приучения и выхода на норму производства возможны дополнительные часы

Умови роботи: Работа по производству пластиковых спойлеров для грузовых автомобилей. Работа связана с контактом с растворителем и пылью от зачистки изделий, присутствует специфический запах ацетона. Работа в две смены +иногда субботы.

Харчування і житло: жилье - 100 злотых, питание за свой счет

Залишити заявку
Сортировка мусора
$560-750 в місяць

Пол, вік: Мужчины и женщины семейные пары до 50

Досвід роботи: нет

Вимоги: Женщины работают на ленте при сортировке мусора - каждый работник приступая к работе получает указание, что именно должен выбирать из ленты (например, бутылки или целлофан). Мужчины работают физически - собирают мусор лопатами, возят палеты с мусором. На производстве присутствует специфический запах, но терпимый. Работа в помещении, но двери открыты, поэтому прохладно.

Умови роботи: Сортировка мусора (пластика) в специальные контейнеры. Работа на производственной ленте.

Харчування і житло: бесплатно, до 20 мин пешком до работы.

Залишити заявку