Ізраїль – одна з найуспішніших в економічному плані країн Близького Сходу.

Легальна робота в Ізраїлі – це гарантовано високий оклад, гідні умови праці і повний соцпакет. Більш того, робота в Ізраїлі для жінок, запропонована від роботодавців про яку більше, ніж про роботу за кордоном для чоловіків, приваблива саме соціальними гарантіями: виконання роботодавцем зобов’язань там контролюється дуже суворо. Додайте до цього медицину на вищому рівні, прекрасний клімат і велика кількість святих місць, дорогих серцю кожного християнина, – і ви отримаєте один з найбільш привабливих регіонів для працевлаштування за кордоном.

Але ось потрапити в Землю Обітовану не так-то просто: вам обов’язково потрібно юридична підтримка досвідчених юристів. Для роботи за кордоном за контрактом необхідна робоча віза категорії В-1. Видає її єдина установа – міністерство внутрішніх справ Ізраїлю на підставі заяви роботодавця. При цьому роботодавець повинен володіти ліцензією на працевлаштування від департаменту іноземних працівників при міністерстві промисловості, праці і торгівлі. Таким чином, не маючи ділових зв’язків в Ізраїлі, потрапити туди пересічному українцеві практично нереально.

Але все стає значно простіше за допомогою юристів UkrEuroLex. Кадрові агентства Ізраїлю, з якими ми співпрацюємо, мають у своєму розпорядженні велику базу ліцензованих роботодавців. Серед цієї величезної кількості обов’язково знайдеться роботодавець, який зможе запропонувати легальну роботу в Ізраїлі для українців.

Привабливий Ізраїль  у якості кінцевого пункту для роботи за кордоном без знання мови. В цій державі дуже багато вихідців з країн Європи та СНД, які вже перебралися сюди на ПМЖ. Якщо ви вирішили влаштуватися в Тель-Авіві, Єрусалимі, Ашдоде або Хайфі, то зможете прекрасно працювати, не знаючи ні івриту, ні англійської мови.


У перелік послуг UkrEuroLex також входять:

  • Допомога в оформленні закордонного паспорта. Термінове оформлення займе не більше тижня.
  • Допомога при вступі до вузів Ізраїлю. Ми допоможемо на будь-якому етапі – від збору документів до докладної консультації про те, як вести себе в приймальній комісії.
  • Юридичний супровід медичного туризму. Додаткова підтримка, яка дозволить вам гарантовано отримати якісне медичне обслуговування.
  • Допомога при реєстрації об’єкта господарської діяльності на території Ізраїлю. Легальна робота в Ізраїлі – не єдиний спосіб заробити.
  • Для чесного ведення бізнесу тут відкриваються найширші обрії. Якісна юридична підтримка від юристів UkrEuroLex- запорука легалізації вашої справи в Ізраїлі.
  • Усні та письмові консультації. Навіть перебуваючи на території Ізраїлю, ви завжди можете розраховувати на нашу своєчасну підтримку. ми допоможемо вам в будь-якому питанні, незалежно від його складності.

Все ще роздумуєте, підходить вам Ізраїль чи ні? Навіть не сумнівайтеся, ви не пошкодуєте про свій вибір! Зв’яжіться з нашим представником – і він дасть відповіді на всі виниклі питання.


Отримайте кваліфіковану безкоштовну консультацію адвоката/юриста

зателефонувавши за номером +38 (0432) 52-60-09, +38 (096) 786-38-10 або заповніть форму