Греція, як член Євросоюзу, не втрачає привабливості в плані трудової міграції. Легальна робота в Греції оплачується за європейськими тарифами, а значить, тут є можливість добре заробити. Але Греція має одну незаперечну перевагу в порівнянні з іншими країнами Єврозони – клімат, який ідеальний для відпочинку. Робота в Греції для сімейних пар – відмінна можливість поєднати заробіток з відвідуванням старовинних пам’яток, розкішних пляжів і розважальних закладів.

Звісно, всім, кого цікавить робота в Греції без посередників в 2017 році, не обійтися без кваліфікованої правової підтримки. Досвідчені фахівці UkrEuroLex нададуть юридичну допомогу в будь-якому питанні.


Перелік послуг включає в себе:

 • Допомога в отриманні дозволу на працевлаштування
  Такий документ має силу протягом одного року. Щоб отримати його, потрібно зібрати безліч довідок і заповнити кілька заяв. За допомогою наших фахівців ви швидко сформуєте необхідний пакет документів і правильно заповніть всі бланки, що прискорить процес вашого працевлаштування за кордоном.
 • Допомога в оформленні закордонного паспорта
  Юристи UkrEuroLex сприятимуть при отриманні звичайного або біометричного закордонного паспорта. Якщо документ потрібен був терміново, термін його оформлення не перевищить семи днів.
 • Допомога в зборі необхідних супровідних документів
  Сюди входять доказ про наявність гарантованого місця проживання, страховий поліс, довідка про наявність гарантованих фінансових коштів, а також сертифікат про хороше поводження. Без цих документів процес отримання візи може затягнутися на необмежений термін.
 • Підготовка до співбесіди в Посольстві Греції
  Легальна робота в Греції для українців потребує наявності візи. Щоб отримати її, крім збору документів, буде потрібно пройти співбесіду. Наші фахівці проконсультують вас щодо найбільш поширених питань і правильних відповідей на них, а також про те, як призвести на грецьких дипломатів сприятливе враження. Так ви гарантовано отримаєте візу, що стане наступним вашим кроком для роботи за кордоном за контрактом!
 • Допомога в отриманні статусу біженця
  Можливо, ви захочете залишитися в Греції назавжди. Перший крок до цього – статус біженця, отримати який без зволікань і нудної бюрократичної тяганини допоможуть наші експерти.
 • Підтримка в апеляційних і касаційних інстанціях
  Ви вже намагалися знайти легальну роботу в Греції без посередників, але отримали відмову у видачі візи? Це не проблема! Якщо у вас немає судимостей на території Євросоюзу, то і немає ніяких об’єктивних причин відмовлятися від повторної спроби знайти роботу за кордоном. Наші експерти допоможуть підготувати документи для подання апеляційної чи касаційної скарги з приводу відмови в оформленні візи та інших документів, а також відстоять ваші інтереси в залі суду.
 • Підготовка пакету документів для переїзду на постійне місце проживання до Греції
  Отримання дозволу на проживання, страхового поліса та інших важливих документів істотно прискориться, якщо за справу беруться кваліфіковані юристи UkrEuroLex.
 • Витребування депортаційних матеріалів, у тому числі в судовому порядку
  Якщо у вас уже траплялися неприємні ексцеси в Греції або іншій країні Євросоюзу, іноді можуть знадобитися підтверджуючі документи. Наші юристи допоможуть отримати їх.
 • Допомога у відкритті бізнесу
  Робота в Греції для українців без посередників – не єдиний спосіб заробити. Власний бізнес у Греції відкриє перед вами нові горизонти. А щоб гарантовано зареєструвати об’єкт господарської діяльності, скористайтеся правовою підтримкою юристів UkrEuroLex!
 • Оформлення документів для ведення інвестиційної діяльності
  Нерухомість у Греції – надійне капіталовкладення, яке окупить себе набагато швидше, ніж нерухомість в Україні. Ми допоможемо вибрати й інші сфери для інвестування, а також оформити необхідний пакет документів.
 • Супровід «під ключ» комерційних угод
  Будь-який бізнес пов’язаний із певними ризиками. Щоб максимально убезпечити себе, скористайтеся послугами кваліфікованих адвокатів.
 • Отримання апостилю, нотаріальне завірення документів
  А також переклад усіх необхідних матеріалів не тільки грецькою / українською, але й будь-якою іншою мовою, яка є державною для країни Євросоюзу.
 • Підтримка абітурієнтів, які бажають отримати освіту в Греції
  Дипломи грецьких вузів котируються не тільки в Європі, але й за океаном. Якісна освіта збільшує ваші шанси отримати високооплачувану роботу за кордоном без посередників. Ми надамо юридичну допомогу на будь-якому етапі: від збору пакету документів до співбесіди з приймальною комісією.

Ми не вказуємо вартість послуг, адже кожна ситуація унікальна та вимагає індивідуального підходу. Але не сумнівайтеся: з допомогою фахівців UkrEuroLex Ваша мрія про працевлаштування в Греції гарантовано здійсниться! Зв’яжіться з нашим представником вже зараз – і скоро ви опинитеся в одній з найпрекрасніших країн світу!


Отримайте кваліфіковану безкоштовну консультацію адвоката/юриста

зателефонувавши за номером +38 (0432) 52-60-09, +38 (096) 786-38-10 або заповніть форму