робота в Польщі

Робота в Польщі

Не зовсім стабільна ситуація в Україні в цілому і в економічній сфері зокрема, призводить до того що все більше працездатного населення прагне знайти більш успішні в плані заробітку країни. Однією із затребуваних в плані більш гідного заробітку є Польща.
Підприємства, розташовані в цій країні, страждають від нестачі як низько кваліфікованих кадрів, так і яких мають високу кваліфікацію. Широкий вибір вакансій, пропонують зараз різні компанії, що надають допомогу в працевлаштуванні.
Наша компанія, має великий досвід в посередництві між роботодавцями з Польщі та здобувачами з України. Наша мета, відповідно до очікувань і запитами обох сторін, укласти договір про співпрацю. При цьому убезпечити всіх, як в моментах юридичного характеру, так і в економічному напрямку.
Повна легалізація здобувача на території країни роботодавця, оформлення і подача відповідного пакета документації, необхідної для оформлення дозволу на роботу за кордоном та реєстрації – це основні моменти в яких наша допомога буде надана. Плюс до цього, запропонуємо вакансію відповідну вашої спеціалізації і побажаннями. І, зрозуміло, ми надамо допомогу в вирішенні можливих моментів щодо юридичної підтримки, які можуть виникнути як в процесі працевлаштування, так і під час самої роботи в Польщі.
Однак, якщо немає бажання звертатися в перевірену юридичну компанію, ви можете самостійно подати документи для виїзду в Польщу. Звичайно, це буде досить клопітка справа, оскільки проконсультувати вас і вибрати правильний шлях буде нікому.

Офіційне працевлаштування, легальна робота в Польщі

Як відомо, роботодавець, як в Україні, так і в Польщі, зацікавлений в тому, щоб створити на своїх підприємствах колектив, члени якого будуть, прагнути до злагодженості роботи. Всі працюють на результат і повинні в обумовлений час вирішити поставлені завдання. Тому ставлення роботодавця буде залежати виключно від вас самих. Якщо буде помічено неприйнятну поведінку, зрозуміло, вам будуть не раді, причому не, тільки в Польщі. Вирішуючи здобувачеві працювати в країні, забезпечуючи його офіційної роботою і відповідними правами, замовник несе відповідальність за вас. Саме тому проводяться заходи щодо реєстрації претендента в системі, там же фіксується місце обраної роботи, щоб чітко спостерігався шлях мігранта, і максимально можна було убезпечити в першу чергу роботодавця. Саме на цій стадії, тільки юридична компанія, яка сприяє працевлаштуванню та оформлення всіх потрібних документів, зможе максимально захистити і ваші інтереси.
Має сенс, відзначити важливу інформацію. Найчастіше люди бажаючі працевлаштуватися в Польщі, довіряють несумлінним посередникам, або роботодавцям з сумнівною репутацією. Не маючи знань про особливості оформлення документів для виїзду за кордон, не доводять процедуру до кінця. В результаті втрачають гроші, час і нерви. Щоб уникнути подібних моментів, слід звертатися за допомогою до фахівців, що мають компетенцію в даному питанні. Обов’язкова наявність ліцензії МСП України, що дає право на посередницьку діяльність при працевлаштуванні в інших країнах, що повинна бути в наявності у компанії, до якої звертаєтеся, забезпечить вам легальне місце роботи, законне перебування в Польщі і соціальний захист.

Які документи потрібні для роботи в Польщі

Можливість відвідувати країни Шенгенської зони без обов’язкової візи, не дає право на роботу в країні. Тому отримання робочої візи, це обов’язкова умова для того щоб отримати право працювати в країні. Для отримання відповідних дозволів, потрібно зібрати пакет обов’язкових для даної процедури документації:
Внутрішній паспорт України (оригінал та ксерокопія, оригінал залишиться при вас)
Закордонний паспорт (оригінал і копія). Але обов’язково, термін його дії повинен бути на три місяці більше, ніж планований час перебування в приймаючій країні, а так само мати мінімум дві порожні сторінки для віз.
Страховий поліс, чинний на всій території країн Євросоюзу, який би покривав послуги на 30 00 євро. Чек, що підтверджує, що поліс оплачений.
Запрошення від роботодавця, в країну якого плануєте виїхати. В даному випадку, це оригінальний документ, а так само копія заяви – доручення, відповідно до умов контракту, що підтверджує термін перебування і права на роботу в країні.
Анкета для візи, її можна заповнити і роздрукувати на сайті консульства.
Дві кольорові фотографії, розміру 3,5 * 4,5 см, крім тієї, що вклеєною в анкету.
Квитанція про оплату послуг візового центру (оригінал).
Важливий момент, враховуйте, що робоча віза не гарантує успішне перетин кордону Польщі. Тільки на митниці буде ясно, потрапите ви в країну чи ні.
Однак, якщо певні умови виконані і їх правдивість не підлягає сумніву, благополучне перетин кордону вам забезпечено. Докладаємо список умов:
Наявність документів для перетину кордону, віза, закордонний паспорт.
Запрошення на роботу, складене в рамках законодавства приймаючої країни.
Інформація, що підтверджує, що немає причин для недопуску.
Підтвердження що в’їжджає на територію Польщі, не представляє загрози порядку і безпеки, а так же немає загрози як внутрішніх, так і міжнародних відносин.


Отримайте кваліфіковану безкоштовну консультацію адвоката/юриста

зателефонувавши за номером +38 (0432) 52-60-09, +38 (096) 786-38-10 або заповніть форму