Одне з найбільш пріоритетних напрямків діяльності компанії UkrEuroLex – надання всебічних юридичних послуг фізичним особам в Україні і підтримка приватних підприємців.

Ми живемо в цивільному і правовому суспільстві, де без консультації грамотного юриста не обійтися. Знання законів, контроль за їх своєчасним і всеосяжним виконанням, забезпечення дотримання своїх прав – все це в наш час дуже важливі моменти, які покликані забезпечити вам повноцінне й комфортне життя.

Якщо ви не в силах розібратися в проблемах самостійно, а вирішити ситуацію необхідно – звертайтеся за юридичною підтримкою і допомогою в UkrEuroLex.


У списку наших послуг:

 • Усні та письмові юридичні консультації
  Скоординуємо вас в ситуації, яка склалася, з юридичної точки зору, допоможемо оцінити перспективи і наслідки тих чи інших дій. Отримавши таку консультацію, ви уникнете можливих проблем або, якщо проблема вже існує, зробите крок назустріч її вирішенню.
 • Адвокатський запит
  Вид правової допомоги, що полягає в письмовому зверненні вашого адвоката в державні органи, на підприємства або в організації будь-якої форми власності, в органи місцевого самоврядування, інші інстанції або до посадових осіб. Запит здійснюється як на інформацію, так і на копії документів, необхідних для захисту клієнта.
 • Виклик і виїзд адвоката на місце
  Якщо потрібна консультація адвоката, в тому числі й термінова, з виїздом на місце, відкладати виклик не рекомендуємо. Чим швидше адвокат приступить до справи, тим результативнішим буде захист і більш виграшним виявиться результат розгляду справи. Послуга надається цілодобово.
 • Цивільні суперечки
  Допомога у вирішенні конфліктних ситуацій між фізичними особами. Це можуть бути майнові, житлові, земельні, спадкові, пенсійні, медичні та інші суперечки, в яких ми надамо правову допомогу і допоможемо вирішити їх на вашу користь.
 • Сімейні суперечки
  Надамо юридичну підтримку в сімейних суперечках, що стосуються розлучення, прав на дітей і визначенні порядку спілкування з ними, розділу майна, стягнення аліментів, оскарження батьківства, обмеження, позбавлення або поновлення батьківських прав і т. д. Посередництво на переговорах, представництво в суді, консультації .
 • Адміністративне судочинство
  Складання та допомога в розгляді скарг на дії органів влади й адміністративні органи управління, службових і посадових осіб. Представництво та захист ваших інтересів в адміністративних судах.
 • Справи про адміністративні правопорушення
  Юридична допомога в цій сфері полягає у вивченні документів і оцінці перспективи справи, визначенні стратегії її ведення, зборі доказів для суду, виклик і опитування свідків, відстеження процесуальних порушень, оскарження рішень суду та всебічний захист клієнта.
 • Представництво інтересів клієнта в судових органах
  Комплекс юридичних послуг з відстоювання інтересів клієнта в судах при вирішенні економічних, цивільних та інших суперечках. Консультації, надання допомоги при отриманні необхідних документів, збір необхідної інформації, досудові послуги, представництво в судах, правова експертиза і т. д.
 • Представництво інтересів клієнта в правоохоронних органах
  Допоможе вам захиститися від несправедливості і беззаконня, порушення ваших прав, не дасть поламати вашу долю й життя. Здійснюється незалежно від статусу клієнта. Включає в себе вивчення намірів слідства, пошук доказів, правову допомогу, представництво інтересів клієнта та інші необхідні моменти.
 • Юридичний висновок адвоката
  Незалежна і професійна оцінка адвокатом виниклої судової суперечки або тонкощів договору, що укладається. Ознайомлення з матеріалами справи, правова оцінка ситуації, виїзд в суд, юридичний висновок з конкретними рекомендаціями щодо поліпшення вашого стану (можлива в формі розгорнутої письмової відповіді на ваше запитання).
 • Висновок науково-педагогічних працівників
  Письмовий або усний детальний висновок, який всебічно аналізує вашу проблему та пропонує конкретні рекомендації для її вирішення.
 • Участь адвоката в переговорах з ріелторами, банками, будівельними компаніями і т. д., правовий аналіз документів
  Юридичний аудит, перевірка договорів та іншої документації та їх правовий аналіз, вирішення суперечок, всебічне представництво ваших інтересів у переговорах, а при необхідності – й у суді.
 • Розробка і супровід процесу укладення та виконання договорів будь-яких видів і складності
  Участь юриста в переговорах, представництво інтересів клієнта при укладанні договорів, супровід процесу укладання договорів, у тому числі й у нотаріуса (перевірка нерухомості, наявність заборон та ін.), контроль за виконанням договору.

Це лише деякі з послуг, які ми готові надати вам при виникненні необхідності. UkrEuroLex – ваш надійний юридичний партнер і захисник. Звертайтеся до нас з будь-яких питань і отримайте всі наші знання й досвід у своє розпорядження.


Отримайте кваліфіковану безкоштовну консультацію адвоката/юриста

зателефонувавши за номером +38 (0432) 52-60-09, +38 (096) 786-38-10 або заповніть форму