Робота за кордоном – відмінний спосіб в короткий термін поправити своє матеріальне становище: рівень заробітної плати там на порядок вище, ніж в Україні. Однак нелегальна трудова міграція пов’язана з певними ризиками аж до депортації і заборони на в’їзд в країну. Одним з профільних напрямків діяльності UkrEuroLex є юридичний супровід легальної роботи в Польщі для українців, який включає в себе допомогу в оформленні необхідного пакету документів і юридичну підтримку на будь-якому етапі.

Легальна робота в Польщі за підтримки UkrEuroLex – це не тільки вигідно, але і безпечно!


Що ми можемо запропонувати вашій увазі:

 • Супровід процесу отримання закордонних паспортів
  Ми допоможемо отримати звичайний або біометричний паспорт, забезпечений електричним чіпом, в будь-якому відділенні УМВС (ВВІР). Стандартна процедура оформлення займе 20 робочих днів, термінове оформлення – не більше семи робочих днів.
 • Термінова реєстрація у візовому центрі для всіх типів віз
  Для отримання візи посольства різних країн вимагають пакети документів, які можуть істотно відрізнятися. На їх список впливає, в тому числі, і мета вашого візиту до іншої держави. Проконсультуємо на тему правильного оформлення документів для роботи за кордоном за контрактом (з урахуванням вимог посольства), переведемо всі необхідні довідки. Надамо допомогу в подачі пакета документів, а в разі необхідності – при оформленні страховки.
 • Заповнення анкет
  Неправильне заповнення анкет, псування бланків – зайві витрати часу і причина невдоволення представників посольства. Фахівці UkrEuroLex допоможуть швидко заповнити документи, необхідні для працевлаштування за кордоном, згідно з усіма нормативними вимогами.
 • Страхування
  Оформлення базового медичного полісу або повний пакет, що включає додаткові опції. Будьте впевнені: у разі непередбачених обставин вам не доведеться витрачати власні заощадження – всі витрати візьме на себе страхова компанія.
 • Пошук в архівних установах власного коріння і родинних відносин з іноземцями
  Родинні зв’язки можуть полегшити процес оформлення документів для роботи за кордоном для сімейної пари і навіть для виїзду на постійне місце проживання. Робота з архівами – копітке заняття, але ми готові допомогти вам у цьому питанні.
 • Судове встановлення фактів родинних відносин
  Родинні зв’язки можливо доведеться підтверджувати в судовому порядку. А хто краще захистить ваші інтереси в залі правосуддя, як не кваліфіковані юристи UkrEuroLex ?
 • Супровід процесу отримання карти поляка
  Цей документ, який підтверджує приналежність до польського народу, дає суттєву перевагу власнику, однак отримати його не так просто. Ми детально проконсультуємо вас, яку підготовку слід провести і як правильно вести себе на співбесіді.
 • Супровід оформлення карти побуту в Польщі на три роки
  Вид на проживання засвідчує особу людини, яка відправилась на легальну роботу в Польщу без посередників, право на легальне перебування в країні терміном понад 90 днів і право перетинати державний кордон. Цей документ необхідний, якщо ви починаєте або продовжуєте роботу або навчання в Польщі на постійній основі. Залежно від мети вашого довгострокового перебування на території Польщі ми допоможемо швидко оформити весь пакет необхідних документів.
 • Запрошення для бізнесу і роботи (піврічні, річні, воєводські)
  Для отримання робочої візи потрібно запрошення від роботодавця або ділового партнера. Якщо у вас поки немає зв’язків з роботодавцями, але робота за кордоном для українців в 2017 році була потрібна терміново, ми допоможемо придбати запрошення у фірм-посередників, які співпрацюють з польськими кадровими агентствами, з мінімальними ризиками для вас.
 • Вступ до вищих навчальних закладів Польщі
  Кому цікава якісна європейська освіта за цінами більш доступними, ніж в середньому по Шенгенській зоні, гостинно відкривають двері кращі навчальні заклади Польщі. Юридична підтримка від UkrEuroLex на будь-якому етапі, починаючи з збору документів, – ваша гарантія стати студентом одного з них.
 • Довідка про відсутність судимості в Польщі
  Так званий «Сертифікат про гарну поведінку». Наші фахівці зажадають цю довідку, проставивши штамп апостиль, без необхідності нотаріального завірення, що знижує витрати клієнта. Це важливо, адже у багатьох галузях вимагають таку довідку, а термін її дії становить пів року.
 • Оформлення документів для отримання допомоги Powrot na ojczyznu
  Робота за кордоном без посередників іноді не виключає отримання матеріальної допомоги від польської влади. Наші фахівці розглянуть всі можливості стосовно вашої ситуації.
 • Оформлення допомоги на дитину (Програма 500+) в Польщі
  З 1 квітня 2016 року навіть іноземці на постійне або тимчасове перебування можуть отримувати допомогу в розмірі 500 злотих на другу дитину. Процедура оформлення документів та подачі заяви істотно спрощується, коли за справу беруться юристи UkrEuroLex.
 • Відкриття підприємств (фірм), оформлення підприємницької діяльності за кордоном
  Хочете відкрити свою справу за кордоном? Як підприємець, ви, безсумнівно, вже обізнані про бюрократичну тяганину, яка очікує вас і в Україні. Процедура реєстрації в Польщі щонайменше сувора, і без допомоги експертів тут не обійтися.
 • Юридичний і бухгалтерський супровід підприємницької діяльності за кордоном
  Ваш бізнес вже міцно стоїть на ногах, і йому потрібне якісне супроводження? Послуги європейського рівня за українськими цінами – таке можливо тільки з UkrEuroLex!

Неважливо, які цілі ви ставите перед собою. З якісної юридичної підтримкою силами наших фахівців домогтися їх вам буде набагато простіше. Час гроші, тому зв’яжіться з нашим представником прямо зараз. Чим раніше ви влаштуєтесь на роботу за кордоном без посередників тим більше зможете заробити!


Отримайте кваліфіковану безкоштовну консультацію адвоката/юриста

зателефонувавши за номером +38 (0432) 52-60-09, +38 (096) 786-38-10 або заповніть форму