Якісна, неупереджена оцінка, виконана сторонніми фахівцями, часто виступає вагомим аргументом при відстоюванні власних інтересів, в тому числі і в залі суду. Наша компанія, крім питань правової підтримки працевлаштування за кордоном, надає допомогу громадянам України і в сфері експертної оцінки.

Потрібна термінова експертиза? Телефонуйте – ми допоможемо вам у будь-якому питанні!


У перелік послуг входять:

 • Оцінка для виплати податків і сплати інших обов’язкових платежів згідно діючого законодавства
  Від помилок ніхто не застрахований, у тому числі й податкова інспекція. Якщо у вас виникли підозри, що ви переплачуєте податковий збір або сума інших обов’язкових платежів для вас завищена, експерти UkrEuroLeх проведуть експертизу, яка допоможе встановити правильну суму зборів.
 • Оцінка об’єктів нерухомості
  Уповноважені органи не завжди залишаються неупередженими, тому можуть змінити ринкову вартість об’єкта нерухомості в бік збільшення або зменшення. Ми допоможемо визначити реальну ціну будь-якого об’єкта – житлового, комерційного, торгівельного, складського, а також земельних ділянок.
 • Оцінка транспортних засобів
  Швидко і коректно оцінюємо техніку будь-якого призначення: легкові та вантажні автомобілі, автобуси і мікроавтобуси, причепи і напівпричепи, трактори, комбайни, а також іншу сільськогосподарську, будівельну або лісівницьку техніку, включаючи навісні і причіпні агрегати.
 • Автоекспертиза після ДТП
  Страхові компанії майже завжди занижують суму збитку після ДТП, щоб виплачувати компенсацію у меншому розмірі. Ми встановимо реальний розмір збитку і допоможемо вам відстояти свої законні права.
 • Оцінка обладнання
  Оцінюємо верстати, кран-балки, випробувальні стенди і будь-яке інше обладнання промислового, сільськогосподарського, будівельного та іншого призначення.
 • Оцінка сільськогосподарських тварин і товарів
  Даємо експертний висновок про вартість і стан корів, кіз, овець, свиней, коней і будь-яких інших сільськогосподарських тварин, а також птахів, включаючи екзотичних – наприклад, страусів. Оцінюємо стан майбутнього врожаю і садів.
 • Оцінка матеріальних збитків
  Після пожежі або аварії отримати адекватну компенсацію не завжди виявляється можливим: страхові компанії навмисне занижують збиток, щоб заощадити на належної вам компенсації. Наші фахівці готові оцінити ступінь пошкодження квартири або приватного будинку, а також будь-якого приміщення комерційного, складського, виробничого та інших призначень.

Не дайте себе обдурити недобросовісним оцінювачам! Замовте неупереджену опеньку! Юристи UkrEuroLeх прибудуть на виклик в будь-який зручний для вас час, а процедура оцінки буде виконана якісно і оперативно.


Отримайте кваліфіковану безкоштовну консультацію адвоката/юриста

зателефонувавши за номером +38 (0432) 52-60-09, +38 (096) 786-38-10 або заповніть форму