UkrEuroLex – одна з найбільш перспективних юридичних компаній України, що надає повний спектр послуг як в Україні, так і в Європі. Заснована вона була в липні 2016 року, одним із пріоритетних завдань поставивши всебічну інтеграцію України в Євросоюз, а також надання українцям і зарубіжним громадянам, фізичним і юридичним особам, кваліфікованих юридичних послуг не тільки всередині країни, але й за її межами.

Наш офіс зручно розташований в центрі міста:

Адреса: 21050, Україна, Вінниця,
вул. Соборна 66, оф. 200

 


Адвокати та юристи компанії надають широкий спектр послуг, включаючи представництво в суді та правовий консалтинг. Серед основних напрямків нашої діяльності:

  • Захист прав людини, сприяння в наближенні (імплементації) законодавства України з Європейським союзом.
  • Освіченість і поширення принципів Європейського суду з прав людини.
  • Пропаганда європейських цінностей, інтеграція українського суспільства до Європейського союзу.
  • Надання юридичних послуг вітчизняним та іноземним фізичним і юридичним особам в Україні та за кордоном.
  • Сприяння в працевлаштуванні в Україні та за кордоном.
  • Налагодження процесу обміну товарами та трудовими ресурсами між Україною та Європейським союзом.
  • Пошук правових аспектів для об’єднання української нації з метою побудови єдиної і сильної держави.
  • Створення нових робочих місць.

Ми не тільки допомагаємо вам працевлаштуватися за кордоном, але і забезпечуємо повний супровід вашої трудової і підприємницької діяльності на весь період перебування за кордоном. Зокрема, повноцінний супровід легального працевлаштування в Польщі та будь-який іншій країні Європи.

У команді – тільки кваліфіковані, досвідчені юристи. Наш стиль – це найвищий рівень послуг, що надаються і комплексний підхід до супроводу ваших проектів. Ми, як ніхто, розуміємо ваші проблеми, потреби й цілі, і намагаємося максимально заощадити не тільки ваш час, але і ваші кошти.

Забезпечуємо попередній юридичний аналіз справи і точний прорахунок перспектив. Роботу виконуємо завжди швидко і результативно. Виграємо понад 90% усіх судових процесів. Постійно підвищуємо професійний рівень всіх своїх співробітників. Надаємо послуги за помірними цінами при мінімальній вашій участі.

Ваші інтереси – наш головний пріоритет.


Послуги
Фізичним особам в Україні
Фізичним особам в Україні
Потрібна оперативна кваліфікована допомога досвідченого адвоката або юриста? Потрібен експертний висновок по документах або допомога у веденні переговорів? Представництво інтересів в суді або правоохоронних органах?
Дізнатися більше
Фізичним особам для виїзду за кордон
Фізичним особам для виїзду за кордон
Бажаєте законно виїхати з країни? Потрібна юридична підтримка за кордоном? Отримати візу? Вид на проживання? Громадянство? Необхідно підтвердити родинні стосунки (змінити національність) з іноземцями?
Дізнатися більше
Юридичним особам та ФОП в Україні
Юридичним особам та ФОП в Україні
Юридична підтримка «під ключ», розробка локальних актів, супровід угод, переговори з контрагентами, захист від контролюючих, фіскальних та правоохоронних органів
Дізнатися більше
Юридичним особам та ФОП за кордоном
Юридичним особам та ФОП за кордоном
Повний юридичний супровід зовнішньоекономічних контрактів, офшорів, відкриття і правовий супровід бізнесу за кордоном
Дізнатися більше
Експертизи та оцінки
Експертизи та оцінки
Якісна та не упереджена оцінка, виконана сторонніми фахівцями, виступає вагомим аргументом при відстоюванні власних інтересів, в тому числі і в залі суду. Наша компанія, надає допомогу громадянам України і в сфері експертної оцінки.
Дізнатися більше
Працевлаштування та навчання за кордоном
Працевлаштування та навчання за кордоном
Не можеш знайти роботу в Україні? Маленька зарплата? Готовий ризикнути працевлаштуватися за кордоном? Підбір вакансій. Візи. Офіційні запрошення на роботу. Легальноое працевлаштування і гідна заробітна плата. Повний юридичний супровід і захист.
Дізнатися більше